Apie mus

Medelynas yra įsikūręs Kretingos rajone, Dupulčių kaime. Savo veiklą pradėjome 1995 m., o nuo 2004 m. medelynas registruotas fitosanitariniame registre. Medelyną stebi ir tikrina Valstybinė Augalininkystės tarnyba, o nuo 2005 m. Valstybinė Sėklų ir Grūdų tarnybos esame atestuoti kaip dauginamosios medžiagos tiekėjai. Augalams reguliariai yra atliekami fitosanitariniai tyrimai. Visa tai užtikrina augalų veislės ir saugumo garantą.

Metams bėgant vis didėjo medelyno plotas, gausėjo veislių asortimentas, augo ir mūsų pačių patirtis. Tad per dvidešimt metų darbo yra sukaupta ne tik teorinė ir praktinė patirtis, bet ir didelis bei įvairus sodinukų pasirinkimas: obelys, kriaušės, slyvos, trešnės, vyšnios, persikai, abrikosai, nektarinai, šilkmedžiai, riešutmedžiai, juodieji, baltieji bei raudonieji serbentai, avietės, gervuogės, šilauogės, svarainiai, bei kita.

Medelyne visus darbus atliekame patys (akiavimą, skiepijimą, augalų priežiūrą nuo kenkėjų bei ligų, dirvos priežiūrą. Kasmet veislių įvairovę papildome naujomis veislėmis, neužmirštant ir žmonių pamėgtų senoviškų veislių.