Leiskite mums pasirūpinti sodinukais Jūsų sode!

Parduodame patikrintų veislių sodinukus, tad kviečiame išsirinkti norimus augalus savo sodui iš gausybės variantų: obelys, kriaušės, slyvos, trešnės, vyšnios, persikai, abrikosai, nektarinai, šilkmedžiai, riešutmedžiai, juodieji, baltieji bei raudonieji serbentai, avietės, gervuogės, šilauogės, svarainiai, bei kita.

POLESIE

Remontantinė aviečių veislė. Augalai vidutinio augumo, krūmas tvirtas, nereikalaujantis papildomų atramų. Atžalų duoda nedaug. Uogos stambios, tamsiai raudonos, tvirtos, labai gero, desertinio skonio, transportabilios. Pradeda derėti liepos pabaigoje ir dera iki pat šalnų. Veislė atspari ligoms, kenkėjams ir šalčiui. Avietės gausiai auga ir dera humusingose, puriose, laidžiose orui ir drėgmei. Gerai auga ir dera tik saulėtoje vietoje.

POLKA

Pasaulyje plintanti, perspektyvi remontantinė aviečių veislė. Uogos stambios, skaisčiai raudonos, blizgančios, aromatingos, saldžios, labai gero skonio.Veislė dera gausiai, uogos pradeda nokti liepos pabaigoje arba rugpjūčio pradžioje ir skinamos iki šalnų. Gana atspari pagrindinėms grybinėms ligoms.

LASZKA

Veislė sukurta - Lenkijoje. Tai viena iš ankstyviausių, greitai auganti, stipriomis šakomis veislė. Uogos labai didelės, apie 4 cm ilgio, šviesios, kūginės, pailgos, skanios. Derlingumas - labai aukštas. Kaip ir visoms avietėms, reikalinga saulėta vieta, derlinga žemė.

GOLDEN QUEEN

Geltona avietė, dera iki šalnų. Uogos beveik apvalios, didelės, labai saldžios net ir pilnai nesunokę, desertinės, bet tinka ir perdirbimui. Augalas užauga apie 1,2 m aukščio.

POLANA

Labai derlinga remontantinių aviečių veislė, sukurta Lenkijoje. Dera anksti ir gausiai. Vienmečiai stiebai dera rugpjūčio pradžioje, todėl uogos spėja sunokti iki rudens šalnų. Uogos stambios, tamsiai raudonos, gero skonio, prinokusios nenubyra nuo šakų.